• Karty Grabowskiego i nie tylko

• W klasie 3 b w ramach XIII edycji Kutnowskich Grantów Oświatowych ph. „Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga” od stycznia 2024 r. odbywają się zajęcia - „Tabliczka mnożenia - Królową Liczenia”.

Uczniowie za pomocą Kart Grabowskiego, maty do kodowania, gier logicznych i łamigłówek matematycznych doskonalą swoje umiejętności, utrwalają tabliczkę mnożenia, kodują, rozwiązują zadania logiczne.

Zajęcia sprawiają dzieciom wiele radości.

• Realizacja grantu 3b „Tabliczka mnożenia – Królową Liczenia”

• Od stycznia 2024 roku w klasie 3 b rozpoczęły realizację zajęcia „Tabliczka mnożenia – Królową Liczenia”, które odbywają się w ramach XIII edycji Kutnowskich Grantów Oświatowych ph. „Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga”.  Zajęcia mają na celu rozwijanie umiejętności matematycznych, wdrażanie do logicznego myślenia, rozwijanie samodzielności i kreatywności uczniów, rozwijanie uzdolnień i zainteresowań matematycznych a to wszystko poprzez zabawę – rozwiązując matematyczne łamigłówki, zadania logiczne, korzystając z Kart Grabowskiego, gier logicznych i maty do kodowania.