• Emanujemy dobrem

• Klasa 3a realizuje w tym roku szkolnym innowację pedagogiczną "Słówko tygodnia".

Uczniowie zaczęli emanować dobrą energią i optymizmem i wiedzą, że bycie pretensjonalnym to nic fajnego!

• klasa 3a

• "Odkrywamy piękno muzyki - uczymy się grać na bum bum rurkach"

Uczniowie klasy 3a zakończyli w grudniu udział w innowacji pedagogicznej "Odkrywamy piękno muzyki - uczymy się grać na bum bum rurkach".

Celem zajęć było umuzykalnienie uczniów, rozwijanie wyobraźni oraz usprawnienie sprawności manualnej.

Gra na bum bum rurkach okazała się doskonałym wprowadzeniem do zajęć. Dzięki konieczności skupienia uwagi, uczniowie wyciszali się, koncentrowali na zadaniu, co kolejno przynosiło pozytywne efekty podczas innych zajęć.