• "Bajka o Kutnie"

• Dnia 20 grudnia odbyły się ostatnie zajęcia realizowane w ramach Kutnowskich Grantów Oświatowych "Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga". Uczniowie klasy 3a zaprezentowali efekt swojej pracy zaproszonej dyrekcji szkoły. Na zajęciach została odczytana "Bajka o Kutnie".

Udział w spotkaniach zainspirował uczniów do tworzenia własnych opowieści i ilustracji, wspomógł funkcje komunikacyjne, a co najważniejsze zintegrował zespół klasowy.

Teatr Kamishibai cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i na pewno będzie stałym elementem nauki.

• W procesie twórczym

• Uczniowie klasy 3a realizując zajęcia w ramach Kutnowskich Grantów Oświatowych "Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga" tworzyli "Bajkę o Kutnie". Nasi najmłodsi uczniowie wykazali się niesamowitą kreatywnością pisząc teksty i tworząc ilustracje. Zespół klasowy poznał swoje mocne strony, a także dzięki współpracy zintegrował się.

• "Kutno stolicą Polski?"

• 6 grudnia 2023 roku w klasie 3a odbyły się kolejne zajęcia realizowane w ramach Kutnowskich Grantów Oświatowych "Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga".

Tworząc bajkę o Kutnie uczniowie wykazali się ogromną wyobraźnią i kreatywnością. "Kutno stolicą Polski" to jeden z pomysłów, jaki narodził się podczas dzisiejszego spotkania.

Najciekawsze miejsca i wspomnienia - o tym dziś rozmawiali uczestnicy grantów. Okazało się, że dla każdego ważne jest inne miejsca, wspomnienia są różne, jednak jedno jest pewne - nasze miasto jest wyjątkowe.

• Realizacja grantu 3a

• W tym roku szkolnym uczniowie klasy 3a przystąpili do tworzenia "Bajki o Kutnie".
          Zajęcia odbywają się w ramach Kutnowskich Grantów Oświatowych "Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga".
          Z wykorzystaniem teatru Kamishibai uczniowie pracują nad nowym projektem, a jego efekty będziemy przedstawiać na bieżąco.